Garagekultur som fotobok till kaffebordet

Nu har jag samlat ihop några av mina bästa bilder i en fotobok som kan printas ut på print-on-demand tjänsten Blurb. Den innehåller bilder från Stockholm Rumble, Applebee Speed Trophy och Rockers vs Mods plus lite annat bonusmaterial. Det är en liten och behändig bok på 40 sidor och med formatet 7×7 tum. Du beställer själv via den här länken http://www.blurb.com/bookstore/detail/917509.

Boken kostar 12,95 euro för en med mjuk pärm och 20,95 euro inbunden med tryckt skyddspapper. 6% bokmoms och frakt tillkommer. När jag beställt har det dröjt ungefär en vecka innan man har boken i handen om man väljer ekonomipaket.

Eller så går du till Margies Bookshop på Roslagsgatan 14 i Stockholm som säljer den över disk

This entry was posted in Garageböcker. Bookmark the permalink.

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

*

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>